Come and be what you want.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Станете наши приятели.
 Cafe dе France преди около половин година  Icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 5:18 pm by Heinrich Kaiser

» Сватосай ме!
 Cafe dе France преди около половин година  Icon_minitimeНед Юни 03, 2012 10:21 pm by Алдур

» Запазвам си лика на ...
 Cafe dе France преди около половин година  Icon_minitimeПон Апр 02, 2012 5:47 pm by Алдур

» Пасивните герои на Алдур
 Cafe dе France преди около половин година  Icon_minitimeВто Мар 27, 2012 4:53 pm by Алдур

» Масово РП ...
 Cafe dе France преди около половин година  Icon_minitimeНед Мар 25, 2012 8:05 pm by Elena.

» Да докажем, че можем да броим до... 7 777?
 Cafe dе France преди около половин година  Icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 4:49 pm by Алдур

» Настроението ви с емотиконка?
 Cafe dе France преди около половин година  Icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 1:47 pm by Leonora Kaiser.

» Опишете настроението си с gif.
 Cafe dе France преди около половин година  Icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 1:47 pm by Leonora Kaiser.

» Аватар или подпис?
 Cafe dе France преди около половин година  Icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 1:42 pm by Leonora Kaiser.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 46, на Вто Авг 15, 2023 4:39 am
Основни партньори.
The Host RPG


Share
 

  Cafe dе France преди около половин година

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Алдур
I'm a cowboy, baby!
I'm a cowboy, baby!
Алдур


Профил
ПисанеЗаглавие: Cafe dе France преди около половин година     Cafe dе France преди около половин година  Icon_minitimeПон Мар 19, 2012 7:11 pm

Алдур не беше от най - богатите хора в града. Обаче можеше да си позволи да посещава от време на време по - луксозните заведения. Това, че не обичаше често да го прави е друг А пък cafe de France...Ами мястото си го биваше. Определено. И ето го сега нашият герой седеше, пийваше си топъл шоколад, похапваше кифлички със сирене. В кафенето почити нямаше посетители, което него го устройваше. Все пак, както знаете той не си падаше по претъпкани заведения. Алдур остави току що прочетеният вестник, пийна глътка шоколад и отхапа кифличка. В този момент в кафенето влезе нов посетител. А именно небезизвестната г-жа Кайзер.
Върнете се в началото Go down
Leonora Kaiser.
Missis Chaos
Missis Chaos
Leonora Kaiser.


Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe dе France преди около половин година     Cafe dе France преди около половин година  Icon_minitimeПон Мар 19, 2012 8:48 pm

Поредният ден.
Поредните доза едни и същи хора, едни и същи проблеми. Техни проблеми, разбира се. Моите занимания, колкото и непредсказуеми да се окажеха, колкото и оплетени да бъдеха, никога не бяха проблеми. Според разбиранията ми за мен нямаше пречки - просто краткотрайни усложнения, които рано или късно отстранявах по даден начин. Другите, околните, бяха просто оръдия в целия процес. Някои го осъзнаваха, други не - не ме интересуваше, важното бе, че в крайна сметка вършеха предназначението си.
Насочих се към любимото си кафене, за да си създам удоволствието на поредната доза скъпо капучино с канелени пръчици и течна сметана. Съпругът ми го намираше за смешно разреждане на кафето, но пък аз намирах него за смешно разреждане на концентрацията ми на власт, така че бяхме квит. Дългите токчета на обувките ми потракаха мелодично върху каменните плочи пред заведението, миг преди кокетното звънче над вратата да оповести влизането ми. Едва що прекрачих прага, една от сервитьорките се втурна към мен и без да кажа нищо ѝ подадох палтото си. Тя го взе с оттренирана прилежност и побърза да го закачи на една от старовремските френски закачалки, които се виждаха в единия ъгъл на "Cafe de France". Запазих мълчание, обхождайки помещението с поглед и след като фокусирах лицата на двама-трима аристократи и един от по-обикновените граждани, реших да запазя дистанция за известно време, сядайки сама на маса. "Аристократите" изгледаха с изненада решението ми да остана насаме, но запазиха благоразумието да не дойдат при мен с досадните си въпроси. Тънките ми устни се разкривиха в леко подигравателна усмивка, след което елегантно кръстосах крака и зачаках сервитьорката да донесе напитката ми.
Върнете се в началото Go down
 

Cafe dе France преди около половин година

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Новости около РП-то.
» По улиците на Сънсет Хил, преди една седмица.
» Cafe de France

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Wild, Wild West :: Алтернативни светове :: Миналото-